Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a feltétele annak, hogy...

Mi a feltétele annak, hogy valakiből csoportos fitness instruktor legyen?

Figyelt kérdés

Pár hónapja edzek rendszeresen, súlyzós, ill. aerobikozok is, és szívesen foglalkoznék ezzel, de van túlsúlyom. 9 hónapom lenne rá egyébként, hogy teljesen felkészüljek rá fizikailag. Van ennek valami előfeltétele, hogy hány kilónak kell lenni, vagy milyen szintű edzettség kell? Ha meglenne ez a szakma akkor egyébként személyi edző lennék, de ez alapfeltétel hozzá. Nagyon sokat olvasok a sporttal kapcsolatosan, tisztán kajálok, és imádom nagyon.


165 cm, 80 kg, 20/L



2016. jan. 15. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, off leszek, de a témához kapcsolódik, bár személyes vélemény... És nem bántásból írom, mielőtt félreértené.

Nem tudom, mennyire alapfeltétel az edzettség. De azt javaslom, mielőtt ezzel foglalkozol ilyen szinten, tedd rendbe magad!

Én is egy életmódváltás kellős közepén vagyok, nagyon sok segítséget kaptam, és kapok. Életmódtanácsadó, edző, meg itt is kaptam nagyon jó tanácsokat és inspirációt. Nem ítélek meg senkit semmiért, de ha bármelyik segítségem elhízott lenne, nem tudnám hitelesként kezelni. Bármennyire is jó lenne szakmailag, a kinézete ezt számomra megkérdőjelezné.

2016. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aikiboxer ***** válasza:
0%
Szerintem is, ahogyan Vera írja, kellene sportmúlt. Minimum el kellene indulnod pár versenyen és jó helyezést elérned. És nagyon-nagyon jól kell kinézned.
2016. jan. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!