Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lelkigondozói/mentálhigiénés...

Lelkigondozói/mentálhigiénés képzést tudtok ajánlani, amivel könnyen, többféle munkakörben el lehet helyezkedni, és nem több évig tart?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett: van már ilyen irányú tapasztalatom, és szándékomban áll a későbbiekben tovább is képezni magam, csak most minél gyorsabban szeretnék egy "alap" hivatalos képesítést, amit elfogadnak különböző intézmények is, terápiás, fejlesztő, lelki segítő stb. területeken (most láttam néhány ilyen jellegű álláshirdetést, de nem tudom, általában mennyire keresett az ilyesmi...).

2022. aug. 12. 14:40
 1/1 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy diplomám van, így elsősorban felsőoktatási szakirányú továbbképzésekben gondolkodom.
2022. aug. 12. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!