Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kétszer is tehetek angol...

Kétszer is tehetek angol érettségit, melyiket fogják számításba venni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk októbereben teszek egy középszintű angol érettségit, akkor májusban megismételhetem (ha esetleg nem sikerült jól) vagy tehetek emelt szintűt? Azt fogják a pontszámításnál figyelembe venni, amelyik jobban sikerült? + Ha pl. leteszem az emeltet és meg van a 40% és előtte a középszintűt is, akkor a plusz 50 pontot beszámítják úgy, hogy a közép eredményét veszik számításba? válaszokat köszönöm <3

2022. aug. 12. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kapsz 50 pontot ha az emeltet számolják.
2022. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ja, én is hússzor érettségiztem, és a pontok szórását kihasználva csak a legmagasabb ponteredményt vették figyelembe, mert az olyan legit, hogy volt egy 10%-os, egy 12%-os, egy 15%-os, egy 17%-os, egy 19%-os, és egy 20 és fél %-os vizsgám, de csak a 20 és fél százalékkal lehet átrugdosódni, akkor márpedig igeni az legyen a hivatalos. Hatszor foglaltam a vizsgabizottság idejét, de azért csicskák hogy ingyen dolgozzanak.
2022. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2, tudom hogy ez szarkazmus akart lenni, de amúgy onnantól hogy valaki megszerzi az érettségi bizonyítványát, később minden további érettségi vizsgáért kőkeményen fizetnie kell. Ez idén 30 ezer (középszint) illetve 50 ezer forint (emelt).
2022. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2, én csupán 2 érettségiről beszéltem az októberiről és a májusiról és arról, melyiket veszik számításba! :)
2022. aug. 13. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a középszintűnél annyival több pontot érnél el, mint az emeleten -hiába a plusz 50 töblettpont 45!(nem 40) százaléknál- akkor természetesen azt számítják be.

Felvi pontszámító kalkulátorát ajánlom. Ki lehet számítani, hogy jársz jobban. Fontos tudni ,hiába hangzik soknak az 50 pont, ha maga az érettségi tárgyak átlaga esetleg alacsony, az már valószínűleg kevésbé jó összpontszámot eredményez

2022. aug. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!