Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen legjobb puskázási...

Milyen legjobb puskázási trükköket ismertek?

Figyelt kérdés
Segítsetek!
2022. aug. 23. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Puskatollam volt anno. Egy 5*80 cm-es papírcsíkot teleírtam 0,35-ös cerkával. Két ilyen tollal államvizsgáztam le.
2022. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Tanulás, fejből gondolkodás
2022. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En szunetbe felirtam a padra anno. Ugy szet volt graffitizve mind, h nem lehetett eszrevenni. Sokszor meg csak siman zsebbe a puska
2022. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Nekem csak egyetlen puskázási módszerhez volt gerincem... a megtanult anyag agyból olvasását választottam...


Minden más nekem morálisan visszás...

S ha eszed és gerinced lenne, akkor te is így tennél, vagy ha nem tudsz semmit, akkor felvállalnád gerincesen annak a következményeit, h nyáron sz....t se csináltál, s könnyebb volt haverkodni, okostelót nyomkodni, semmint tanulni...

2022. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 eltérsz a témától :)
2022. aug. 23. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

4. vagyok

Nem, nem tértem el a témától. Megmondtam, milyen módszert választottam, és megindokoltam, miért választottam azt.

Hogy kivetítettem a nyaradra... nos, max fáj az igazsággal szembe nézni...

2022. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Hat de nem ezt kerdezte 😅 Am meg kit izgat ha puskazik vki neha. Nem azon fog mulni, h milyen munkaero lesz vagy h boldogul. Az eletben is rafkosnak kell lenni meg tudni par trukkot 😊
2022. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nekem volt egy kulcstartó naplóm amit a toltartómra raktam és abból lestem nem vett észere a tanár :D
2023. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!