Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik módszer a világ legjobb...

Kovács Pál kérdése:

Melyik módszer a világ legjobb puskázása?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést azért tettem fel, hogy létrehozzunk itt egy kis puska-adatbázist. Íme az én kedvenceim:


Wordben létre kell hozni egy szövegdobozt: piros háttérrel, fehér, kisbetűméretű, Arial betűtípusú szöveggel beleírni a psukát, kinyomtatni és Coca-Cola üveg "összetevők" részhez hozzáragasztani. Soha nem buktam le vele!


Átlátszó, vastag műanyag toll tollbetétjét körbecsavarni és úgy visszarakni a tollba. Dolgozat közben egyszer a tanárnő elkérte, hogy írjon vele, és nem vette észre! Előnyös, ha van valamilyen háttérszíne, pl. zöld.


Mp3 lejátszóra felvenni a felmondott anyagot, majd garbós ujjú pulóver alatt a kezünkbe vesszük a lejátszót, és a ruha ujján átvezetve a fülhallgatót helyezzük a fülünkbe. A garbó nyaka kitakarja a zsinórt. Hosszú haj ajánlott! Ezzel a módszerrel viszont már buktam le.


Várom a ti ötleteiteket!


2009. dec. 23. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
szerintem az ha tanulsz.az a leghatásossabb.
2009. dec. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
#leghatásosabb
2009. dec. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

jók az ötleteid, tetszenek. egy gond van velük: hely. egy tollnyi elég kevés.


ezért szoktam én mindig sok (oldal-) zsebes nadrágban vizsgázni menni. tételek vagy témák szerint (attól függ, hogy ad-e meg ilyet a tanár) külön zsebbe rakom az adott témához tartozó kis cetliket.. ezeket Wordben szoktam szerkeszteni, hasábak, 3 hasáb fér ki egy A4-re, aztán ennek megfelelően szétvágom és nagyjából négyzet alakúakra hajtom. Minden zsebbe ezen a puskán kívül rakok egy papírzsepit, hogyha a tanár észrevenné a matatásom, azt előkaphassam, hogy csak folyt az orrom..


Csoporttársaimtól szintén sokat láttam, hogy egyszerűen becsúsztatják egy óvatlan pillanatban a dolgozat lapja ALÁ a puskát, és általában átlátszik a lapon keresztül.

2009. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Én az mp3-as módszert csináltam meg annó 1-2 dogánál.

érettségi utáni suliban voltam szal nem sima szakközépben már.


Szokásom volt, hogy órán zenét hallgatok. Én jól jártam, mert nem unatkoztam annyira, a tanárom is jól járt mert így nem zavartam az órát. Néha elég idegesítő tudtam lenni.


A lényeg, hogy elfogadott volt az, hogy dolgozatírás közben zenét hallgattam többnyire, nem szólt senki sem.


Azt egyszer ezt eljátszottam, mert az anyagot nem tudtam megtanulni sík hülye voltam hozzá, és ráadásul már egy pótdolgozat volt, ha nem sikerül akkor buktam a félévemet.


így kénytelen voltam kitalálni valamit. Sikerült is a doga.

2009. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Coca-Colás üveget engednek hagyni az asztalon vizsga közben :O ? Pfff... pancser tanárok...


Volt egyszer egy "Éretlenek" című film. Abban igen vicces puskázási módszerek voltak :D


http://www.youtube.com/watch?v=rW7IsTasjao

2009. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egy hatalmas film :)
2009. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

én a padra szoktam irni a puskát..

úgy is teljesen össze van firkálva, van ott mindenféle:)


(amúgy remélem etr most nem olvassa egy tanár se)

2009. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Félkör alakú papírra írod a puskát, és alulról a padhoz rajzszögezed. Csak el kell forgatni, zűr esetén meg vissza.
2009. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Zipzáros pulcsit veszek fel, többnyire széthúzva szoktam hordani, megszokták tőlem. A pulcsi belsejének aljába ragasztom fel a puskát és ha a tanár felállít hogy mi van az ölemben, akkor csak simán felállok, úgyse lát be a pulcsim alá, amúgyse jutna eszébe h ott keresse. EGYSZER SEM BUKTAM LE!!!
2009. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a kólás üveg zseniális!:D grat!
2009. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!