Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek jó döntés volt,hog...

Szerintetek jó döntés volt,hogy kiiratkoztam a METU-rol?

Figyelt kérdés

Tehát oda nyertem felvételt,beiratkozasra elmentem. Aztán most az otthoni dolgok végett kényleteln voltam benyujtani a hallgatoi jogv.megszunt. kervenyt.


Mi az a szak vagy egyetem amit tényleg erdemes elvegezni es lesz is belole hasznom a munkaeropiacon vagy akar vallalkozokent/onalloan?


Van emelt angolom +kozep tori,magyar


Keresztfelevesre jelentkezzek? Vagy az altalanos felvire majd?


Illettve érdekelne kivancsisagbol,hogy az emlitett kervenyt vissza lehet e vonni?



2022. szept. 6. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Milyen szakra vettek fel, és miért iratkoztál ki?
2022. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"és miért iratkoztál ki?"


Ott írja, hogy otthoni dolgok.

Mehetsz más egyetemre, de sajnos nincsenek nagy különbségek, teljesen mindegy, hogy a BGE-n vagy a METU-n csinálsz-e például egy kereskedelem és marketinget.

A Corvinus-t kicsit előbbre sorolják önéletrajz válogatásnál, de nyilván tudni kéne, hogy milyen szakról van szó. Én például a BME GTKn csináltam mestert, és kutyát nem érdekelte, 1 percet nem tudtam róla beszélni az interjúkon, mert egyből a tapasztalataimra terelték a szót, és hogy miket csináltam az előző munkahelyeimen. Mondjuk ami a magyar egyetemeken megy nem is csodálom, jegyezetek bemagoltatása és gyakorlatorientáltság megy ezerrel még mindig.

2022. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Média és kommunikáció
2022. szept. 6. 16:13
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen otthoni dolgokba csak annyit mennek bele hogy valas,csaladon beluli eroszak, bipolaris anya aki lusta dolgozni + narcisztikus "apa" bla bla bla.


Érdekes amit írsz 2. Mert sokan azt mondjak h a METU nem ér fel a tobbi nagyegyetemmel.

2022. szept. 6. 16:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy melyik egyetemre jártál, max. csak pályakezdőként számít. Később a munkatapasztalatod fog számítani.
2022. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kommédia?

Jól döntöttél.

2022. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:)
2022. szept. 6. 19:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mert sokan azt mondjak"

Gyakorin veszekedő, 20 éves egyetemisták? Teljesen mindegy, hogy hol végzed a kommunikációt, próbálj meg minél több tapasztalatot szerezni mellette, sokan hurrognak, ha meghalják, hogy a gyakorlati helyek milyen keveset fizetnek, vagy akár fizetést sem adnak, maximum az étkezést, utazást fizetik. Csak azt felejtik el, hogy az aranyat fog érni a későbbiekben a többiekkel szemben, ha lehúztál fél-egy évet egy marketing ügynökségen vagy mit tudom én hol. Felsőfokú nyelvvizsga a multik világában hatalmas plusz. Ezek többet számítanak, mint az intézmény neve a papíron.

2022. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

16:04

Az gyakorlatorientálatlanság akart lenni, nehéz szó :D

2022. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

A Social Science-ban lesz a Média és kommunikáció.

2022. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!