Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az idén végzek a fotográfiá...

Ha az idén végzek a fotográfiával, érdemes lenne elmenni média szakra egyetemre? Össze lehetne kötni a kettőt?

Figyelt kérdés

Tavaly alapból média és kommunikáció szakra jelentkeztem, de megemelték a pontokat, és hárommal lecsúsztam. Belekezdtem egy fotográfus képzésbe, amiből már csak ez az évem maradt, és az egyetemi jelentkezés határidejéig el kell döntenem, hogy újra beadom e. Ezért szeretnék tanácsot kérni, hogy esetleg a fotográfiát össze tudnám e kötni az újságírással, és akkor szerkeszteni is tudnám és írni is (mert amúgy írni is nagyon szeretek)... De tudom, hogy nem egyszerű elhelyezkedni a szakmában, rengetegen tanulnak ennek.

Plusz, még annyit ha van valaki, aki ezen a szakon tanul, milyen órák vannak, mire lehet számítani?



2022. szept. 12. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
A mintatantervet az adott egyetem holnapján meg tudod nézni 🙂. Szerintem megérné egyetemre menned, bár erről a szakról nekem nincs tapasztalatom, de ma már az érettségi nagyon kevés, fotográfus képzést pedig szintén nagyon sokan végeznek.
2022. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!