Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Halottatok már olyanról, hogy...

Halottatok már olyanról, hogy valaki 100% ot ért el történelem vagy magyar emelt érettségin ?

Figyelt kérdés

Igazából, csak ilyen érdekességként kérdezem, mert például többször is halottam már matekból informatikából meg egy pár természet tudományos tárgyból 100% os érettségizőkről.

És nem tudom, hogy egyáltalán lehetséges e ebből a két tárgyból.



2022. szept. 14. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Én minden érettségi tárgyból 100%-ot értem el.
2022. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 NTBS ***** válasza:
33%
Én anno írtam max pontos Történelem felvételit.
2022. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez az összes 100% már rendesen érdekel, egy képet estleg privátban nem tudnál róla küldeni ? Nem bizonygatás vagy ilyesmi miatt, csak érdekel.
2022. szept. 14. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3. Ne várd tőle a képet! A lányom magántanítványa töriből 97%-os lett.
2022. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hallottam, hogy egy volt osztálytársam 100%-os magyart írt (emelt), magyar szakra is ment utána.
2022. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Persze, hogy vannak ilyen emberek. Nekem a töri írásbelim 100 pontos lett, sajnos a szóbelinél nem adták meg az 50 pontot így nem lett 100%. Szóval nehéznek nehéz, de nem lehetetlen 100%-os érettségi. Tény és való, nagy szerencse is kell hozzá, hogy olyan esszé témákat kapj amiről rengeteget tudsz írni és/vagy szóbelinél olyan témát húzni amiről akár órákig is tudnál beszélni.


Szerintem azok az emberek akik humán beállítottságúak és nagyon szépen tudnák fogalmazni meg szöveget értelmezni annak semmi akadály.

2022. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

A szóbelit kimaxoltam, az írásbelim 64% lett.

De az egyik volt faktos csoporttársam írásbelin összeszedett valami 95%-ot meg neki is maxos volt a szóbelije.

Az övénél jobbat nem tudok.

2022. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!