Német vagy olasz?

Figyelt kérdés
Ez a két opció lenne angol után. Mind a kettő tetszik. Angol után melyiket érdemes?

2022. szept. 17. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Olyan lehetőség nem jutott az eszedbe, hogy nem 'vagy', hanem 'és'?
2022. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
#1 te minek vagy ezen az oldalon?
2022. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A némettel több lehetőséged lesz, nézz csak rá az álláshírdetésekre. Szóval ha mindkettő tetszik, akkor inkább német.
2022. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Mind a kettőt tanultam, a németnek százszor több értelme van. Sajnos a gimiben olaszul tanultam és abból is érettségiztem, semmi értelme nem volt. SOHA nincs rá szükség. Menj németre!!
2022. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Néztem munkákat az adott nyelveken , de én német nyelvnél szinte csak hegesztő, pincér, takarító , gyári munkákat találtam , ezzel szemben , olasznál pedig tök sok más jellegű munkát ami kapcsolódik a szakmámhoz . (Közgazdásznak tanulok)
2022. szept. 17. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugye csak viccelsz? Rengeteg német cég van Magyarországon (kezdve azzal, hogy Audi, BMW, Mercedes, Telekom… folytatva kismillió céggel), rengeteg gazdasági állásuk van. Rengeteg. És az elsődleges célországok innen Németország, Ausztria és Svájc… rengeteg gazdasági állás van mindenütt.


Én is közgazdász vagyok és Németországban dolgozom sok száz más magyar közgazdásszal együtt.

2022. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőként a németet.
2022. szept. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!