Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jaschik álmos művészeti...

Jaschik álmos művészeti szakgimnázium?

Figyelt kérdés
A jaschik álmos művészeti szakgimnáziumban milyen tanulónak kell lennem hogy felvegyenek? Ott engedik a festett hajat,műkörmöt,piercinget,haspolot…stb?? Milyenek ott a tanárok?

2022. szept. 18. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor még suliztam, osztálytársam oda ment. Hát, gyorsan le is lépett. Szerinte nem volt alapból baj a légkörrel, tanárokkal vagy a diákokkal, oda illő volt, de az oktatás színvonala nagyon alacsony volt és lássuk be, a művészetekből nem lehet megélni. Végül iskolát váltott, hogy jó érettségije lehessen és elment biosz szakra.

Szóval, ha egyetemre szeretnél menni és ehhez jó pontokat szeretnél, ne menj oda.


Piercinget, festett hajat meg társait mindenhol megengednek. Én Hunfalvys voltam, ott se volt semmi gond vele és nem igazán hallom a vallásos iskolákat kivéve, hogy ebből hátrányos helyzetbe került volna bárki is.

2022. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!