Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek középiskolai...

Hogyan lehetek középiskolai tanár?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen szeretnék megkérni valakit, hogy vázolja fel nekem, az érettségitől milyen út vezet ahhoz, hogy kétszakos gimis tanár lehessek.

Köszönöm!


2022. szept. 24. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom, milyen tanár akarsz lenni, de először meg kell tanulni magyarosan fogalmazni...


Az első mondatod szórendje botrányos...


Tanári szakokat kell keresni...

2022. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiválasztasz 2 tárgyat, amelyeket tanítani szeretnél és arra a szakpárra jelentkezel egyetemre. A képzés 10 félév. Ha kell még valami infó írj privátot, segítek.
2022. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, de ha 2022-ben nem tudsz ennek utánanézni az interneten (mikor van egy dedikáltan a felvételivel és a szakokkal foglalkozó honlap, ahol minden információ megtalálható), akkor nem hogy tanárnak nem vagy alkalmas, hanem úgy egyáltalán semmilyen egyetemi szakra.
2022. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Napi helyesírási trollunk megérkezett. Minden kérdésnél ezt csinálja... Felesleges ezen pörögni,rengeteg tanár még beszélni sem tud értelmesen.


Kérdező:

Keress tanár szakokat. A 4+1 éves az általános,az 5+1 évesek azok középiskolai jogosultságot adnak tanításra.

Vannak vidéki egyetemek ahol csak 4+1 es van. Keresd fel valamelyik egyetem tanszékét és érdeklődj.


Bár én magam nem ajánlom hogy tanárnak menj,elején lehet jól hangzik,de évközben rájössz hogy nem éri meg. Ha ilyen infó,tesi,biosz,vagy más készségtárgyakat szeretsz akkor esetleg,mert így nem csak tanárként tudsz elhelyezkedni.

2022. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
4. Te pedig a napi okoskodó vagy, aki hülyeségeket írsz. Már 5 éves a tanárképzés!! Az meg, hogy mit ajánlasz, lényegtelen, nem ez volt a kérdés.
2022. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Aki hülyeségeket ÍR. Sz-nélkül.

Tanulj meg írni tanárkám tüntikézés helyett..


Amúgy meg 4+1 még nálunk,idén felvételiztem,szóval felesleges okoskodni..

2022. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És értelmezni... A kérdező kérdése az volt: "Hogyan lehet középiskolai tanár"..

Te mit írnál,okoskodás helyett?

2022. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!