Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az normális, ha valaki szinte...

Az normális, ha valaki szinte full 5-ös bizonyítvánnyal cukrásznak megy tanulni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ehhez van kedve, ezt szeretné, akkor miért ne?
2022. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem ütközik a termodinamika 4 főtételből egyikbe se valami, akkor nem lehetetlen. (Elnagyolva...)
2022. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, de szerintem ilyen jó bizonyítvánnyal jobb helyre kellene menni
2022. okt. 12. 15:17
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha valaki nem azért megy szakmunkásnak, mert többre nem futja, hanem mert tényleg azt szeretné csinálni, akkor nagyon helyes, hogy odamegy.
2022. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ezt szeretné csinálni, akkor miért ne?
2022. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hisz a cukrászathoz messze elég a full 5-ös bizi.
2022. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
90%
Miért? Hülyére fogja keresni magát, nem úgy, mint a (több)diplomás csóringer ismerőseim, velem az élen.
2022. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Amikor én érettségiztem anno nekem is volt egy nagyon jó fejű osztálytársam, csupa 5-ös, igazából bármi lehetett volna belőle. Érettségi után viszont ő is elment cukrásznak tanulni, egy ideig dolgozott is cukrászdában, később Németországba költözött, Ausztriába Finnországba, Skóciába majd Ausztráliába. Kispénzű munkákat vállalt, igazából az élményeket és a tapasztalást kereste, ezt megkapta. Biztosan sok minden hiányzik most az életéből, de néha irigykedve nézem, hogy mennyire szabadon él. Én állandóan gürizek, hogy legyen autóm, házam, egzisztenciám és mégsem érzem úgy, hogy lenne bármim is. Néha cserélnék vele. Soha nem akart megfelelni társadalmi normáknak, egyszerűen csak úgy él, ahogy neki tetszik.
2022. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló vagyok. Én tudok olyanról, akivel ugyanarra a szakra jártunk az egyetemen, és diplomázás után cukrászdát nyitott, mert az volt az álma.
2022. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5%
Mondjuk ilyen 10000- ből egy példára se tenném fel az életemet.
2022. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!