Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát èrdemes kitanulni?

Milyen szakmát èrdemes kitanulni?

Figyelt kérdés
sziasztok, tanácsot szeretnék kérni mert most eléggé elveszve érzem magam, azzal kapcsolatban hogy mivel foglalkozzak a jövőben. A reál tárgyakat kedvelem és nem riadok vissza a fizikai munkától se, de nyilván olyan munkát szeretnék ami 40 éves koromra nem vágja haza a derekam és amivel viszonylag jó életszínvonalon megtudok élni. Mit tanácsoltok, mit érdemes tanulni? Bármilyen jó tanácsot szívesen fogadok mert tényleg nagyon tanácstalan vagyok

2022. okt. 27. 13:09
 1/4 Senior Séf ***** válasza:
63%
A nemed ismerete sokat lendítene a korrekt válasz lehetőségén.
2022. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 éves férfi vagyok, jelenleg laboránsként dolgozok egy vízműnél
2022. okt. 28. 18:26
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
A legjobb, amit tanácsolni tudok, hogy menj el egy pár helyre dolgozni. Én pl 5 évesen, 3 diplomával a zsebemben tapasztaltam meg, milyen boldogságot okoz nekem a nyers fa érintése, illata. Azóta csak barkácsolás szinte asztaloskodok, a magam örömére. De ha húszévesen tudtam volna, amit ma, tuti, hogy asztalosnak, vagy ácsnak megyek. Egy barátom szintén házfelújítás kapcsán jött rá, hogy szeret a magasban dolgozni. Ő akkor még csak 35 volt, így még volt ideje átnyergelni. Azóta bádogosként keresi a kenyerét.
2022. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak olyat ami érdekel.
2022. okt. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!