A PPKE anglisztika MA-n (tehat mesterképzésen, nem alapképzésen) van kötelezően elvégzendő vallásos tárgy? Ha igen, mennyi és hány kreditesek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 2. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nézd végig a minta-tanterveket. A weboldalon elérhető.
2022. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Természetesen ezt én is meg tudtam tenni, a kérdésem azokhoz szól, akik tudják erre a választ, mert odajárnak esetleg, én nem találtam ilyen tárgyakat benne, és mivel nem jártam eddig oda, nem tudom, MA-n is kell-e ilyet.
2022. nov. 2. 14:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Kell.
2022. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, azt le tudnád még írni, hogy mely tantárgyak kellenek, a kódjukkal és kreditjeikkel együtt? A mintatervben nincs benne, így olyan választ nem szeretnék hogy nézzem meg.
2022. nov. 6. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:

"A mintatervben nincs benne, így olyan választ nem szeretnék hogy nézzem meg."

Bölcsészkarra készülsz és azt kéred, hogy ne kelljen olvasni? :))))

2022. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elolvastam és nincs benne, akármilyen hihetetlen, ezért kérdeztem :) De lehetne a kérdésre válaszolni, és nem offolni?
2022. nov. 6. 21:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne a mintatervet olvasgasd, az csak egy javaslat. Ez itt a lényeg:

[link]

2022. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ebben csak annyi van, hogy kötelező vallásos tárgyat elvégezni ahhoz, hogy abszolutórium legyen kiállítva és ezek a tárgyak 2 kreditesek. Viszont találtam ilyet: [link] itt ha a Tantervekre megyek, csak az alapképzésre felvett hallgatók számára valót dob be, mesterképzésre felvettet nem.
2022. nov. 6. 23:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ott az alapképzési tantervek linkje.

Itt a mesterképzéseké:

[link]

2022. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt már néztem, az anglisztika MA-ban nincs vallásos tárgy.
2022. nov. 10. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!