Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mindennemű hegesztői tapasztal...

Mindennemű hegesztői tapasztalat nélkül érdemes nekiállni AWI hegesztést tanulni?

Figyelt kérdés

Teljesen más munkakörben dolgozom, de láttam dolgozni az Awi hegesztőket és nagyon megtetszett, de a többi eljárás nem fogott meg.

Érdemes ebbe pénzt invesztálni vagy csak akkor lenne értelme, ha a többihez is konyítok? Meglehet éllni ebből az egyből? Mindenféle tapasztalat nélkül belátható időn belül meglehet egy munkavállaláshoz szükséges szinten tanulni AWI-val hegeszteni?



2022. nov. 12. 16:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Milyen ügyesen elbeszélgetsz magaddal 😂😂😂😂


Nade én közben kerítettem egy svédül ugató ismit (ő is jót röhögött), de(!!!) várjuk szeretettel a svéd cég nevét ahol 10k lehet kaszálni :D

Hétfőn felhívjuk, meglátjuk mi igaz ebből.

2022. dec. 17. 21:42
 12/14 anonim válasza:

Igen, biztos arra van kedvem időm, hogy magammal beszelgessek, ne legyél már fogyatékos.

Küldj emailt, küldök neked screenshotokat, ott fogod látni a telefonsamot es a cég nevet is. Persze szlovák a cég a telefonszám is, de gondolom mivel annyira nagyra vagy magaddal ez tuti nem jelent gondot. Finn ajánlat van most nem svéd, órabért nem írták ki, meg kell kérdezni, de belgiumba keresnek hegesztot 30 euros órabérre :)) ha porgeted az órákat 7-8000 euro meglehet lazán. Mindegy, ha kuldesz mailt elkuldom a screeneket, németbe vagy lakatost vagy hegesztőt keresnek 24 euróért, ami nem nagy órabér, sőt kevés, de csak mint infó elküldöm azt is, hogy tunde szemecsked lathassa :))

2022. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mi a f*nak küldjek email-t? Leírsz egy svéd cégnevet ennyi.

Nem kellenek nekünk screenshotok, telefonszámok. A többit megoldjuk.

2022. dec. 19. 21:16
 14/14 A kérdező kommentje:
Elfogyott a lendület úgy látom.
2022. dec. 30. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!