Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a feladatai egy közlekedés...

Mik a feladatai egy közlekedésmérnöknek és jellemzően hol dolgozik?

Figyelt kérdés
Egy ideje már szemezgetek a szakkal, de félek eléggé a matek meg a fizika miatt, főleg az utóbbiból vagyok nagyon rossz, mert sosem érdekelt. Viszont maga a szak mégis vonz, mert valamennyire már olvasgattam, hogy mivel foglalkoznak. Tudom, hogy nem a legjobb a fizetés egy mérnöki szakhoz képest, de engem most tapasztalatok érdekelnének, hogy hol tudtatok ezzel elhelyezkedni és mik a napi feladataitok, illetve irodában vagytok vagy utazni is kell, mi a legnehezebb benne stb.

2022. nov. 17. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Büfészak, nem csak a fizetés egy kalap sz@r de elhelyezkedni sem nagyon lehet vele.


Inkább végezz valami olyat még ha nehezebb is, aminek értelme van vagy éhendöglesz: villamosmérnök, mechatronikai mérnök, mérnökinfó


Szívesen, egy közlekedésmérnök

2022. nov. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Melyik egyetemen végeztél, hogy büfészaknak tartod? Ennyire megbántad már?
2022. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem, akkor talán mavos hirdetest láttam ahol brutto 380 ert kerestek palyakezdo közlekedés és infrastruktúra epitomernokoket. Az olyan 250 netto korul lehet

. Amugy nem egyszerű szak kozel se.

2022. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvégezni azért nem büfészak... Gondolom neked sem kisujjadból ment az egész
2022. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
#4 Csak a szokásos "GyErEjÁrMűMéRnÖkNeK" ösztönlény.
2022. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű szak, de én mondjuk nem ajánlanám senkinek. Keves vele a lehetőség, nyomott fizukkal.
2022. dec. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Nettó 240et keresek mávnál több év gyakorlattal. Mi nálunk azok maradtak ezen a szakon akiket a szülők tudnak pénzzel támogatni. Mert kb éhenhalásra elég a fizu. Rosszabbul keresünk ,mint a tanárok. Senkinek nem ajánlom.
2023. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
240? Lol
2023. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg annyi, a MÁV diplomás fizetései tényleg hulladékok. Nemhiába keresnek folyton embert, az a vicces ,hogy egy szakmunkás még ennyit se keres.


Nemhiába van mindenből emberhiány lassan az állami szférában, tanárból is például.

2023. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 milyen munkakörben dolgozol?
2023. febr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!