Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyors fodrász tanfolyamot...

Gyors fodrász tanfolyamot szeretnék kb.3hónaposat. Van ilyen? Hajat szeretnék vágni csak, egyelőre nincs vmi gyorstalpaló? És persze minél hamarabb

Figyelt kérdés

Rákerestem de össze vissza jelennek meg , semmi pontosat nem találok.

Leginkább Debrecen környékén érdekelne, de ha kell messzebb is utazok .

Hatha tud vki vmi pontosat és épp itt jar a gyakorikon 😊😊



#fodrász tanfolyam #Hajvágó tanfolyam
2022. nov. 18. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Hozzád se mennék akkor
2022. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kit érdekel?!

Ha neked a pappir szamit.

Latom mit muvelnek a hajammal mesterfodraszok, vagy egyszerűek, csak nyírbálni tudnak.

Én tényleg már vagtam jó hajakat a csaladban és baratoknak is.

Mi ebben a megvetendő?

Van akinek tehetsége van plusz tudas nagy siker.

Van akinek pappirja van de erhetetlen es ez mar az 5dik hogy különböző fodrászok elcseszik a hajam.

Legyen végre egy igazán jó és érzem hogy én az lennék.

2022. nov. 18. 21:31
 3/13 A kérdező kommentje:

1# te lehet jó vagy masban hisz arra van tehetséged , fogadd el ha más hamar megtud tanulni egy szakmát ami benne van a vérében.


Folyamatosan nagyon rovidre vágják amikor pontos infót adok.

Siralmas nagyon.

Én tudom magamról hogy jó lennék benne, hisz mar csináltam

2022. nov. 18. 21:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért remélem a helyesírási szótárat is lapozgatok
2022. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

* lapozgatod.


Mellesleg nem csak a * szépen vágok* frizkóban merülnek ki a dolgok...


Kinek szép? Neked? Nagyinak? Barátnőnek? Vagy azért fizetnének is érte?

2022. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1 a kérdésre válaszolj.

2 Más véleményét szeretném meghallgatni, ugyhogy dugulj el.

2022. nov. 18. 22:02
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Szeretlek.
2022. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszoltam :))))

3 hónap alatt mit tanulsz meg? Biztos jó üzleti tervet is ott tanulsz.


Azért, mert fáj az igazság nem én tehetek róla. Magadnak válaszold meg h lenne-e vendégköröd úgy h fingod nincs.


Ezekkel a gyorstalpalókkal az a baj h minden nyomorult megy aki úgy gondolja ő milyen fasza aztán meg ha elbax vmit akkor már nem az ő hibája.


Pillásokkal is ez a baj, 1 napos gyorstalpaló anatómiai, kemikáliai tudás nuku, aztán ragaszgatják össze vissza gyullad be az ember szeme de ő pillás az a lényeg :D



Stílusodod meg faragjál, mert lesz olyan vendég aki pofán basz érte.


Minek írsz ide kérdést ha nem tetszik az itt adott válasz? Nem hisztizni kell meg duzzogni hanem gondolkodni csak az a baj nem megy.


Van nekem más dolgom is mint itt írkáljak neked meg mwgyarázzak.


Azt csinálsz amit akarsz mellesleg mintha ezt alapból nem tudnád... Ha xarsz más véleményére minek írtad ki a kérdés te p!csa! Talán ebben a style-ban megérted vagy nem te dolgod

2022. nov. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen rövid tanfolyamot nem fogsz találni. A fodrász tanfolyamok érettségire épülően tipikusan 2 évesek. A gyorsítottak 1 évesek. Abszurd volna ezt 3 hónapba besűríteni.
2022. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nincsen 3 hónapos fodrász képzés, még mikor volt OKJ az is minimum 9 hónapos volt. Jelenleg iskolapdos lehetőség van. Felnőtt képzésben, munka mellett csinálom október óta, totál vállalható, heti kétszer kell bejárni az iskolába, fél év múlva csak egyszer kell. Ja és két éves.
2022. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!