Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnökit mennyire...

Villamosmérnökit mennyire nehéz elvégezni ,ha csak egy infó emeltem van?

Figyelt kérdés

Matekból mindig ötös voltam,faktra is járok,viszont egy emeltre nem igazán tud felkészíteni az ottani tanár.Fizikából tobbnyire négyes voltam mindig(mert sokszor lusta voltam leülni tanulni),de képességeimet ismerve, lehetett volna jobb is.

Lenyeg, hogy más irányba képzeltem el magam ezelőtt,ezért is lesz infó emeletem,de igazából most kaptam eszhez,hogy ezt érdemesebb lenne tanúlni.Most vagyok végzős,nyílván ráfeküdnék még a hátralévő időben a fizikára is.Leginkább az Óbudai Egyetem érdekel.

Valakinek bármi tapasztalat?


2022. dec. 5. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Változó, hogy kinek mennyire nehéz, alapvetően nehéz szak és sokat kell tanulni, meg a kudarctűrés is fontos. Viszont az érettségi ne befolyásoljon semmiben, (meg az sem, hogy itt mit mondanak). Az egyetem teljesen más mint a középsuli, nem az érettségi eredményed fogja meghatározni az egyetemi teljesítményed. Ezt én is utólag tanultam meg, bánom, hogy emiatt sokkal hosszabb úton kerültem a pályámra, mert nem mertem emiatt először én sem a mérnökit megpróbálni.


A legjobb módja, ha kipróbálod és ha szereted, akkor nem adod fel, akkor sem, ha néha azt érzed hogy nem bírod megcsinálni.

2022. dec. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!