Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri a mai világban burkolón...

Megéri a mai világban burkolónak tanulni? bővebben lent.

Figyelt kérdés
34 évesen megéri kitanulni a burkoló szakmát? Vagy már késő? És anyagilag hogy keres egy burkoló? Sokat kell tanulni?

#Burkoló, tanfolyam.
2022. dec. 12. 11:26
 1/8 anonim válasza:
77%

Szerintem minden ilyen kategória sokat keres. Magyarországon is, külföldre sem kell menni... elkezdeni pedig max 70 évesen késő.

A többire nem tudom a választ. :D

2022. dec. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megeri, nem keso, nagyon jol keres. Itthon is, tolunk nyugatabbra is. Csak legyel megbizhato es preciz. Akkor nagyon sok munkad lesz.
2022. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, es termeszetesen nem a konyvekbol kell sokat tanulni, hanem tapasztalatot kell sokat szerezni. Az iskolai tanulas resze a konnyebb. Elesben, amikor csinalni kell, az a resz a fajsulyosabb. Remelem, hogy ugy talaltad ezt ki magadnak, hogy alapvetoen passzol hozzad a szakma, van jo kezugyesseged, turelmed, szemmerteked, szinlatasod, terlatasod, stb. Nem olyan nehez elsajatitani ezt a szakmat, ugyhogy hajra! Tenyleg jo otlet.
2022. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2022. dec. 12. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem késő, ha ezt szeretnéd akkor csináld. Azért számolj azzal is hogy fizikailag elég megterhelő, egy idő után fájni fog a térded, derekad,hátad.
2022. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért nézd meg hogy merre felé tart most az építőipar, lefelé és nem a kezdő burkolókat fogják keresni
2022. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Először segédmunkásként gondoltam majd az elhelyezkedést, csak ők nem tudom mennyit kereshetnek.
2022. dec. 16. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Segédmunkásként? Ki akarna segédmunkás lenni? A legsz@rabb munka ami csak létezik. Nincs valami más lehetőséged?
2022. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!