Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik budapesti intézményt...

Melyik budapesti intézményt ajánlanátok nekem villanyszerelés tanuláshoz?

Figyelt kérdés

Egyrészt szeretném bővíteni az ismereteimet, mert lenne még hova, szakik biztos tudnának sok újat mutatni. (24 éves vagyok amúgy)


Előszeretettel nyúlok hozzá szinte bármihez otthon ha villanyról van szó és már zavar, hogy elvileg nem szabadna mert hivatalosan nem vagyok villanyszerelő.


Úgy gondolom, hogy életem során még sokat fogok ilyesmit csinálni és amúgy szívesen ki is próbálnám mint munkát.


Kellene nekem egy jó tanfolyam/iskola.


Jelenleg 2 lehetőséget tartok számon:


Focus oktatóközpont (ez 600k, de számomra egész jó helyen van és egész jó időben)


BMSZC 1-1,5 éves villszer képzése ami vagy a Verebélyiben vagy az UMSZKI-ban lenne (ez ingyenes, heti 3 délután)



2022. dec. 14. 11:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!