Lehet jó szakmám még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7.-es vagyok és azon gondolkodtam hogy lehet-e belőlem még orvos? Vagy, már nagyon beleszámít az átlagom és nem vennének fel olyan iskolába, ahol orvosnak tanulhatnák. 3-as, 4-es átlagom van. :(

2022. dec. 14. 18:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%

Hat az én haziorvosom pl belgyógyász is egyben. Sokan vannak akiknek több szakkepesitesuk is van, én emiatt senkit nem nézek le, mindenkinek ugyanolyan fontos szerepe van a gyógyítasban. A patologusnak is pedig sokan azt se tudják h létezik olyan. Hát még a haziorvosnak.


En sebesznek készülök majd az egyetem után, de meg pontosan nem tudom milyen sebésznek, de mondjuk egy háziorvosnal kevesebb eséllyel lesz "burnout", csak ezt mondom.

2022. dec. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
12%

Jó szakmád nem lehet mert ahhoz született zseninek kell lenni mint én vagyok, aki világ életében ötösöket kapott még az egyetemen is, viszont jó hír, hogy orvos még lehetsz.


Üdv egy summa cum laude nukleáris atommagfizikus PhD habil. egyetemi docens aki parciális spline köbös interpolált többdimenziós reziduális analízisen alapuló mesterséges intelligencia algoritmusokat fejleszt tőzsdei árfolyamok alakulásának becslésére egyéni vállalkozóként off-shore adózással svájci és kanadai ügyfeleknek havi 7-10 millió forintért 100% remote munkavégzéssel

2022. dec. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. jan. 30. 23:02
 24/27 A kérdező kommentje:
4,20 lett a félévim.
2023. jan. 30. 23:11
 25/27 anonim ***** válasza:

Gratulálok az átlagodhoz!


Azt tudom tanácsolni, hogy ha eddig nem tetted, nézz a közeledben olyan középsulikat, ahol erősek a természettudományos tárgyak, és nézd meg, hogy mik kellenek felvételihez. (Pl, hogy miből számítanak a jegyeid, hogy azokra jobban koncentrálj most, esetleg javíts belőlük év végére

2023. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! Már szerintem tudom, hová megyek. :)
2023. febr. 4. 17:33
 27/27 anonim ***** válasza:
84%
Na hova
2023. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!