Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mai világban elhelyezkedni...

Mai világban elhelyezkedni nőként mint burkoló?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Véleményekre lennék kíváncsi hogy milyen esélyeim lehetnének. 19 éves lány vagyok, idén érettségizem. Az álmom a jövőmet illetőlen szertefoszlott, sok okból kifolyólag sajnos. Meggondoltam magam, szeretnék egy rendes szakmát kitanulni, nőként. Leginkább a burkolás érdekel, szuper melónak tartom, de tudom hogy nem könnyű. Legnagyobb erényeim közé tartozik, hogy rettentő precíz vagyok, pontos és nagyon türelmes. Úgy gondolom hogy ezek ebben a szakmában elengedhetetlenek ahhoz hogy az ember jó szakember legyen:)

Biztos vagyok benne hogy ezt sokan “elítélik” vagy kinevetik de nem érdekel, szeretnék olyan munkát amit szivesen csinálok, lelkesen. Nem érdekelnek a lányos elfoglaltságok, kiskoromban asztalos szerettem volna lenni. Tanulással nem lenne probléma, rendkívül fogékony vagyok olyan dolgokra amik érdekelnek. Kérdés a következő: Szerintetek milyen esélyeim lennének nőként elhelyezkedni ha kitanulom a szakmát? Megyeszékhely közelben vagyok, ott talán több lenne a lehetőség:) Elsősorban szeretnék jó szakember lenni, utána pedig elképzelhetőnek tartom hogy vállalkozást indítsak, és egy megbízható, pontos, garanciás és reális burkoló lennék. Megélni biztosan jobban meg tudnék belőle mint egy irodista szakmával. Szóval, mit szóltok? Bolond lennék vagy vágjak bele?

Megsavanyodott nőgyűlölők, akik szerint a nőnek otthon a helye kérem kíméljenek!:)


2022. dec. 16. 12:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

"Biztos vagyok benne hogy ezt sokan “elítélik” vagy kinevetik de nem érdekel, szeretnék olyan munkát amit szivesen csinálok, lelkesen."

. Akkor mi a kérdés?


Az elején mindenkinek nehéz, ha van tapasztalat, referencia, akkor könnyebb már.

2022. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Olyan hiány van burkolóból, pláne aki emberi áron melózik, hogy ha nem cigó vagy, azonnal lesz melód.
2022. dec. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor szerinted is lehet jövője a dolognak☺️
2022. dec. 16. 12:44
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem cigó vagyok de köszönöm neked is😀
2022. dec. 16. 12:45
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Sok sikert hozzá!

50f

2022. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2022. dec. 16. 13:32
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Mo-on? Nem sok tisztelet lesz benne. Ausztráliában élek, itt van női vízvezetékszerelő, zseniális :) Tedd mellé az angolt és csomagolj te is! Ne csak pénzed legyen, de tisztelet is a munkád iránt!
2022. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Tanulj még egy kis marketinget is mellé, és tarolni fogsz. Nincs ebben semmi szégyellnivaló. Közel a 40-hez én is simán elmennék burkolónak nőként, csak fizikálisan nem bírnám a túlsúlyom miatt.
2022. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
+ sok sikert! :) előző voltam
2022. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igyekezni fogok😁
2022. dec. 16. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!