Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik az az építőipari...

Melyik az az építőipari szakma amiben érdemes lenne elhelyezkedni? Régóta gondolkozok rajta,hogy jó lenne dolgozni ebben az iparban, régebben apukám mellett dolgoztam burkoló segédként.

Figyelt kérdés
Megvan a burkoló szakma,csak nagyon hiányos a tudásom,de a mainapig foglalkoztat az,hogy megtanuljak normálisan burkolni és, hogy elkezdjek dolgozni önállóan a szakmában. Eddig nem volt merszem belevágni. Depressziós vagyok az miatt,hogy nem dolgozhatok már apukámmal. Hiába megyek el bárhová dolgozni, mindenhol csak szomorkodok, buslakodok, és mérges vagyok magamra,hogy ennyire béna vagyok amiért nem tanultam meg burkolni. Illetve okolom magamat amiért apukám miattam lett beteg. Mert én lusta voltam, és ha valamit elrontottam, akkor azt apukámnak kellett kijavítania nagy nehezen. Ha erre gondolok akkor mindig elkap a sírhatnék. Nem igazán tudom,hogy mi is lenne a jó valójában.

2022. máj. 10. 07:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Burkolj, az milliokat fizet gyakoris mendemondak alapjan
2022. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
burkolj abban van a lóvé
2022. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Bármilyen építőipari céghez elmész,jol fogsz keresni.Mert lusta dög mindenki és mindenki sok pénzt akar,cserébe ülni és ve...ni a farkàt.A férjem építő ipari cégnél dolgozik,havi 500.000 ezerért.Ismétlem dolgozik,sokan nem ismerik ezt a szót,és ahhoz képest,hogy mennyit dolgoznak,még ez is kevés.Lehet menni,van felvétel,ki lehet próbálni!Nem a mende mondáknak kell hinni,de elárulom azt a munkkát ti egész napos netezők nem bírnátok!
2022. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Melyik cégnél? Mit dolgozik a férjed? Ugye napi 8 óra, bejelentve?
2022. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem.Annyival van bejelentve a mennyit kap.Az elején nem így volt.
2022. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
melyik cég? Mit csinál?
2022. máj. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 qkker1 ***** válasza:
42%

"havi 500.000 ezerért."


Csak nem Lölő? Bár havi ötszázmilliót még ő sem keres.

2022. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy kerdezo?
2022. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem. Ha van hozzá eszed inkább tanulj valami komolyabb szakmát ne legyél szakmunkás, nem jó szivatnak mindenhol.
2022. máj. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Azt csináld amihez megvannak a készségeid. Letetted a szakmát, dolgoztál is benne, ha úgy érzed szívesen csinálnád a továbbiakban akkor hajrá. Ha más is megfordult a fejedben, akkor mérlegelj. Változó ki mennyit keres, ha jó vagy a szakmában és rád lehet bízni feladatokat, amiket önállóan el tudsz végezni akkor egész jó kilátásaid vannak. Ha időközben megtanulsz németül, és szerzel jó kapcsolatokat Ausztriában, vagy Németországban akkor még jobb. Nyilván nem a legkényelmesebb munka, sokat kell dolgozni, és ahhoz képest sokan dolgoznak olyan nettó 2-300.000-ért, de van aki akár a kétszeresét. De lehet másban is gondolkodni, nekem van ács-tetőfedő-bádogos szakmával rendelkező ismerősöm, aki főállásban nem ebben dolgozik, de vannak ismerősei akik közül többen őt keresik meg ilyen munkákkal, és volt egy 2 napos tetőfelújításért, kézhez kapott annyit ami elég sok embernek a havi fizetése. Tehát ha ügyes vagy, akadnak ilyen kis plusz jövedelmek, mert sokan szívesebben kérnek meg egy ismerőst akiről tudják szépen dolgozik, meg nem szakad a következő héten a fejére a tető utána, mint egy idegen vállalkozót, pláne ha még olcsóbban kijön.

Mondjuk egy Bayernél, vagy Market Zrt.-nél nem fizetnek rosszul, de nem is feltétlen tartanak meg mindenkit. De próbáld meg egy kis családiasabb vállalkozásnál kezdeni amíg betanulsz.

2022. máj. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!