Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri vegyésztechnikusi után...

Megéri vegyésztechnikusi után diplomát szerezni pl ELTE kémián, vagy inkább valamilyen más szakra jelentkezzek? Fizetésem mennyivel lesz több diplomás vegyészként, mint vegyésztechnikusként?

Figyelt kérdés
Vegyésztechnikus leszek jövőre ha minden jól megy, ezután egyetemre szeretnék menni kémia szakra.
2010. okt. 1. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
vegyésztechnikus vagyok, most ELTE kémia BSc-n tanulok. Igazán MSc diplomával éri meg jobban anyagilag
2010. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
inkább mérnök legyél utána. a sima vegyész diploma nem ér sokat, de a vegyészmérnöki elég frankó. én is arra jártam, de sajna nem bírtam.
2010. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a vegyészdiploma nemigaz h nem ér sokat....

Csak MSc-t kell végezni


de ez a mérnökre is igaz, igazán msc-s diploma éri meg

2010. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!