Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt töri érettségi felkészül...

Emelt töri érettségi felkészüléshez elég ez a 3 könyv?

Figyelt kérdés
B. Mátyus Gyöngyi, Bori István + Boronkai Szabolcs könyvéből készülnék az írásbelire, a szóbelire meg a tavalyi erettsegi tételes könyvből. Ez elég a felkészüléshez, vagy kevés? Kell még valami mást is csinálnom? Pl 9.-től 12.-ig átvenni az összes törikönyvet, vagy az Érettségi 2017-et nézni youtubeon, stb?

2022. dec. 29. 11:57
 1/6 MDaniel98 ***** válasza:
52%
A hivatalos törikönyveket mindenképp átolvasnám legalább egyszer, amúgy meg attól függ milyen tudásod van, és mi számít neked elfogadható eredménynek, de amúgy elégnek kellene lennie.
2022. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
9, 10.-es tananyag nem nagyon van meg:/ ezért gondoltam 9-től 12-ig átvenni a töri könyveket. 80, de leginkább 90%-os eredményt szeretnék elérni.
2022. dec. 29. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Így gyakornok töritanárként a legnagyobb bajom a Bori könyvekkel, hogy amúgy nem nagyon tárja fel nagyon az összefüggéseket. Vázlatnak jó amúgy, én is az alapján rakom össze az órákat. Nekem 2 hónapom volt felkészülni az emelt törire, arra gyorsan jó volt, de mindenképp elmélyültebb és tartósabb tudást adnak a törikönyvek.
2022. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Viszont a törikönyvek amiket a 4 év alatt veszünk csak középszintűek, nem?
2022. dec. 29. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szárays könyvekben emeltes anyagok is benne vannak.
2022. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami nincs benne a Szárayban, azt nem kérdezhetik érettségin.
2022. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!