Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemi szakot ajánlan...

Milyen egyetemi szakot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan le kell adni az egyetemi jelentkezésemet, jelenleg 13. osztályos vagyok gazdinfó. szakon.

Rendkívül kevés dolog érdekel pl.: a programozás, nem csak érdekel, de megy is, kimondottan jól. Viszont tisztában vagyok azzal, hogy szoftvertervező, mérnökinfó szakokon rengeteg matek van, ami kimondottan nem megy, és nem is érdekel. Linkre nem szeretnék menni, mert előre tudom, hogy matekból koppannék.

Van bárkinek, bármi javaslata, ami lehetséges, hogy tetszene?



2023. jan. 13. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Gazdinfón meg kb semmi programozás nincs.


Szerintem Mérnökinfór a legjobb deal. Kevesebb a matek, mint proginfón és tágad betekintést ad az informatikába.


A programozás meg kb ugyan azon a szinten van.

2023. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogy őszinte legyek, csak a papír kell. Tisztában vagyok vele, hogy nagyjából semmilyen a prog oktatás, de az mellékes is.

A mérnökinfós matekról tudsz valami? Úgy hallottam, hogy rengeteg van, és nehéz. Én viccet félretéve utálom a matekot, és rossz is vagyok benne.

2023. jan. 13. 18:02
 3/3 A kérdező kommentje:
A jelenlegi gazdinfó szak első 4 éve programozás, hálózat volt, igaz viszonylag amatőr szinten, viszont ebben az évben semmi programozás sincs, csak hasznavehetetlen ömlesztett moslék.
2023. jan. 13. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!