Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendőri toborzás? És ez most...

Rendőri toborzás? És ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
SZiasztok, nekem az a konkrét kérdésem, hogy amit most meghírdettek toborázst rendőri szakra, az most mit jelent? Ez miben különbözik a rendes 2 éves iskolától, és ha ezt királytam akkor végülis mit fogok dolgozzni, mennyiért, és mettól meddig? Mert nem értem most ezt, akor ezek szerint már nem is lesz induló iskola az Ady ligetiben jövőre? Köszi a segítséget ( !!! Csak az írjon ide léccives, aki normálisan és moderáltan hozzá tud szolni a témához, és ténylegesen a kérdéssel kapcsolatos !!! )
2010. okt. 3. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem azt jelenti, hogy jövő szeptemberben nem indul képzés Adyligeten. A februári, úgynevezett keresztévfolyam nem indul el. Ez a mostani "toborzás" azt jelenti, hogyha megfelelsz a követelményeknek, akkor február 1-jétől a rendőrség állományába kerülsz, 12 hónapos próbaidő kikötésével. A képzés 5+ 1 hónapos (Adyligeten történik) és objektumőr-kisérő résszakképesítést szerezhetsz. Ennek birtokában a próbaidő további 6 hónapjában ennek megfelelő feladatot látsz el a Rendőrség által meghatározott rendőri szerv állományában. Ha felvételt nyersz, akkor 2011. februártól bért is kapsz, ami a minimálbér x 1.6-os szorzó, ez a mai állapot szerint kb. 87.000 Ft nettó fizetést jelent.
2010. okt. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
OKés köszi, és azt még megtudod (-játok9 mondani, hogy a munka hogy szól?
2010. okt. 3. 16:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Munka idő. sry
2010. okt. 3. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!