Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri gyógyszerésznek tanulni?

Megéri gyógyszerésznek tanulni?

Figyelt kérdés

Könnyen el lehet vele helyezkedni? Általánosságban jól fizetett? Gyógyszertárban dolgozva kb. mennyit lehet keresni? Minden vélemény érdekel a témában!


Másik lehetőség az orvosi, de ebben még nem vagyok biztos.. :/

Szerintetek a kettő közül melyiket éri meg jobban tanulni?



2023. jan. 16. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Akkor is elvegzed ha nem vagy zseni. Felelosseg alig. Olvasni tudsz. Allni kell a pultban, az faraszto. Viszont puszok jol keresnek. Sokat ismerek a munkam reven.......egy se szegeny. Szoval: nagyon megeri!
2023. jan. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Azért az első válaszolót kicsit kiegészítenem, mert úgy látom nincs mindennel tisztában.

Először is kegyetlen nehéz szak, nem tudja minden jött-ment elvégezni. Amennyiben nem érted a kémiát a magolás ide kevés lesz.

+ a gyógyszerészet nem áll meg a patikai munkánál!! Rengeted lehetőséged van vele.

Nem egyszerű de megéri elvégezni!

Annyi jó tanács hogy CSAK AKKOR KEZD EL HA TÉNYLEG EZ AKARSZ LENNI!

Én két évet megcsináltam belőle, de nem az én utam volt.

Jelenleg másodéves vagyok orvosin amit sokkal jobban szeretek és közelebb áll hozzám.


Bármi kérdésed van írj nyugodtan!

2023. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
És még egy proli megtévesztő fake dr. is lesz a neved előtt egy sima diplomával. 🤓
2023. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Hármas!


Mit értesz sima diploma alatt?

2023. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
5 év egyetemi képzést.
2023. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért fake dr.

Nem csak az orvosok doktorok..

Ez egy foglalkozás doktori cím, de ez nem azt jelenti hogy ugyan olyan doktor vagy mint egy orvos vagy egy phd fokozattal rendelkező kutató.

Ez egy pharmD fokozat ami az osztatlan mesterképzés mellé jár.

Biztos sokat értesz hozzá ha ilyen lenéző vagy ezzel szemben.

2023. jan. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Úgy látszik te nem érted. Ez a foglalkozás doktori csak arra jó, hogy az átlag embereket átverje. Egy random suttyó azt hiszi, hogy dr az dr, pedig marhára nem mindegy, hogy tudományos fokozatod van, vagy egy sima diplomád. Ééérteeeed?
2023. jan. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
És mivel veri át ezzel az átlag embert? 😁
2023. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 Én nem vagyok gyógyszerész, de azért a gyógyszerész diploma messze van a "sima" diplomától.

Ugyan úgy ahogy orvos is megkapja az 5 éves képzés után a címet :)

2023. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!