Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki tud a Széchenyi István...

Valaki tud a Széchenyi István Egyetem Műszaki Menedzser (BSc) képzéséről saját tapasztalatot, véleményt mondani?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdek, és jó lenne pár infó előre, akár tanárokról, nehezebb tárgyakról, társasági életről, bármiről.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. jan. 20. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Mernöki karon végeztem ott. Ami a matekokon kívül közös tárgyunk lehetett ott az az informatika tárgyak. Volt, hogy ezer fős torlódás volt azokon a tárgyakon anno amikor oda jártam. XD. Szemely szerint kicsit szivatas jelleget veltem felfedezni , amit a hatalmas torlódás ala is támasztott, persze lehet tévedek... nem tudom ezekből mennyire változott a helyzet. Azt tudom, hogy pár idősebb hallgató ezen tárgyból elég jól keresett, mivel ha valaki meg akarta csinálni ezen tárgyakat mehetett magán korepra hozzájuk drága pénzért.
2023. ápr. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!