Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon tanácstalan vagyok...

Nagyon tanácstalan vagyok hogy hova menjek Tovabb tanulni ugy hog nem nagyon szeretnek gimibe menni ?

Figyelt kérdés
Egyszer színész maskor szakács szeretnek lenni de most már egyikse erdekel annyira nem tudom mi tévő legyek ?Tippeket es suli ajánlatokat kérnék tőletek mi hamarabb !

2023. jan. 22. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyan szakközép (szakgimnázium), ahol műszaki tudást annak, meg van fizika vagy infó. Szakmát kitanulni úgy, hogy ötleted nincs, tök fölösleges.
2023. jan. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogalmad sincs, mi akarsz lenni, menj csak általános gimnáziumba. Ha ugyanis elkezdesz egy szakképzést nyújtó középiskolát, aztán két év után rájössz, hogy nem neked való az adott terület, akkor is kénytelen leszel végigcsinálni, ugyanis más szakképzésbe vagy általános gimnáziumba az eltérő tantervek miatt nem tudsz majd átmenni. Az érettségi mindig jól jön, nemcsak a felsőoktatáshoz, hanem már egyre több szakmához is előfeltétel.
2023. jan. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem fölösleges szakgimibe menned, te is látod milyen gyakran váltogatod ,hogy mi szeretnél lenni... Még te se tudod és ez nem baj ha tényleg azt szeretnéd dolgozni amit élvezel is talán akkor csak a gimnázium lenne neked jó, nem egy erős de most fölösleges elmenni egy Gundelbe oszt majd szakácsnak fogsz dolgozni amit nem élvezel míg gimibe mennél és hátha rájönnél mi érdekel és onnan tovább, ez csak tipp szerintem ez lenne neked a legjobb
2023. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy 4 évfolyamos gimnáziumba. Nappali renszerű felnőttképzésbe 25 éves korodig jelentkezhetsz érettségi után, ugyanúgy diák leszel és papírt kapsz a végzettségedről, lehetsz akár szakács, vagy burkoló, meg ezer más is.

Ha mégis diplomát szeretnél, az érettségiddel arra is jelentkezhetsz.

2023. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, olyan szakközépbe menj (bár amúgy a gimit javaslom), ahol valami sokkal szélesebbkörű szakmát szerzel, mint a szakács.

Én ha most ott lehetnék, valószínűleg közgazdasági szakközépbe mennék. Mert innen még bármi lehetsz.

2023. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!