Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem így bekerülni a...

Van esélyem így bekerülni a Szent László gimibe?(biosz-kémia)

Figyelt kérdés
78 pont lett a központim és 2 négyesem lett (Angol, Nyelvtan) ez nem tudom mennyire számit de dicséretem van Kémiából, Bioszból,Föciből is, oda járok előkészítőre és ha behívnak szóbelire mindent meg teszek hogy max pontot kapják

2023. jan. 27. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"és ha behívnak szóbelire mindent meg teszek hogy max pontot kapják"


Az hogy mindent meg teszel nem egyenlő azzal hogy max pontot is fogsz kapni. Én pl. nem tettem meg semmit mégis bekerültem mert született profi vagyok, igaz nekem nem is volt négyesem, tőlem nagyon távol állnak az ilyen alacsony jegyek.


Örülök hogy tudtam segíteni

2023. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam, úgy értem meg teszek minden tőlem telhetőt és ami ki jön a csövön, törekszek a legjobbra---> max pontra és igen, lehet nem max pont lesz. Annak meg igazán örülök,hogy neked ilyen könnyen megy ,jó lenne nekem is 0 tanulással bekerülni csak sajnos nálam ez nem működik btw köszönöm a választ!
2023. jan. 27. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően ilyen 80 pont körül szoktak bekerülni hozzánk tudtommal, szóval 78-al még teljesen jó vagy.

Mikor én szóbeliztem, akkor a tanárok nagyon rendesek voltak, ha elakadtam kisegítettek (kémiából a számolós résznél kihúztam egy olyan reakciót, aminek nem tudtam az egyenletét, szóval megkérdeztem a tanárt, aki elmondta és utána már le tudtam neki vezetni a számolást), stb., és ha jól emlékszem elég magas pontszámot kaptam, még úgy is, hogy volt egy-két hibám. Szerintem nem kell aggódnod miatta, nézd át a tételeket, nagyjából azért tudd, hogy miről beszélsz, és légy magabiztos. Több helyen is voltam szóbelizni és nekem a Lászlóban voltak a legpozitívabb tapasztalataim ebből a szempontból.

Mindenestere sok szerencsét a bekerüléshez! :))

2023. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztatást!! (és a választ is)
2023. febr. 5. 11:13
 5/6 anonim válasza:

Én 2017-ben 72 ponttal jutottam be, habár nekem csak ötöseim voltak. Szóbelin nagyon kedvesek és segítőképesek voltak a tanárok. Emlékeim szerint én nem készültem túl sokat, de így is majdnem max pont lett.

A László egy nagyon jó választás, imádtam oda járni :)

Sok sikert!

2023. febr. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2019-ben 74 ponttal kerültem be,a szóbelin 2 pontot vesztettem és csak ötöseim voltak. A többiekhez hasonlóan nekem is a Lászlóban volt a legjobb szóbeli élményem, a tanárok tényleg segítőkészek és kedvesek voltak.
2023. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!