Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ez jó terv lenne...

Szerintetek ez jó terv lenne a jövőre nézve?

Figyelt kérdés

Érettségizni fogok és nemsokára el kell döntenem merre menjek tovább tanulni.

Arra gondoltam először egy szociológia alapszakra jelentkeznek,onnan pedig survey statisztika ma-ra.

Emellett pedig ux/ui design területén is tanulnék. Mivel úgy tudom ennél a szaknal fel lehet venni ilyen tantárgyat,emellett pedig ux,ui képzéseket is elvegeznék.

Szerintetek ez jo ötlet?

Szociologiat melyik egyetemen erdemes tanulni?



2023. jan. 28. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
5%
Sehol.
2023. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia, én tanultam szociológiát, Az elte képzésén voltam két félévet. Abszolút teljesíthető, viszont nem véletlenül hagytam ott. Azt gondoltam, majd ahogy halad az idő megtudok majd ilyen rejtett munkalehetőségeket. De nem így lett. Kiábrándultam belőle. Alapvető, szinte műveltségi tudáson kívül nem adott mást (kivétel a statisztika és barátai). Jelenleg gazdasági képzésen vagyok, és végre úgy érzem valami olyat tanulok, ami nem csak a műveltségi tudásomat gyarapítja, hanem szakmait is ad.

A survey statisztika jó irány, de nézz utána mit tudsz vele dolgozni. Mert piacelemzőnek a megfelelő gazdasági képzésekkel is el tudsz menni, viszont gazdasági diplomával több lehetőséged lehet a jövőben.

2023. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4%
Nagyon... Gyarapítod majd a diplomás munkanélküliek táborát.
2023. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!