Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogász szak levelezőn, munka...

Jogász szak levelezőn, munka mellett mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

2023. febr. 1. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Eléggé. Most mégis, milyen választ vársz erre?
2023. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem nehéz, nálunk minden tizedik végzett.
2023. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És milyenek az elhelyezkedési lehetőségek?
2023. febr. 2. 23:19
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Rosszak. Levelezőseknek főleg.
2023. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Úgy bírom ezeket a válaszokat, hogy levelezőseknek így meg úgy. Mintha egyébként beleírnák, hohy levelezőn végezted. Kb. senki nem tudja meg, ha nem mondod nekik. Mellesleg nálunk munkahelyen osztályvezetői pozíciókban vannak levelezőn végzett jogászok. Gyakorlattal ezerszer többet érsz, mint nappalin hallgatni sok süketséget meg ppt felolvasást.
2023. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

"Rosszak. Levelezőseknek főleg."

Főleg, hogy a levelezősök felének már most olyan, jól fizető munkahelye van, amilyen a nappalos végzősnek soha nem lesz.

A 2-es vagyok (egyébként tényeket közöltem azzal a válaszommal).

Ama bizonyos 20 végzős több mint felének vagy saját cége volt, vagy alkalmazott volt magasabb pozícióban. Én pl. közgazdász diplomával középvezető gazdálkodási területen, hozzá a jogival kb. bárhová tovább mehetek a cégnél.

2023. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!