Egyetemen,meyik szakára érdemes menni?

Figyelt kérdés

Hali!

Elkezdtem nézegetni, hogy melyik egyetem lenne a megfelő a tovább tanulásra szakma megszerzése után!

Jelenleg szakácsnak tanulok 5 éves gimnáziumi képzésben!(szakma+érettségi+technikum ha elvégzem)

Példának: Én a Vszprémi Pannon egyetemenet néztem ki elsőre és azon bellül a gazdálkodási és menedzsment részét! Nem tudom hogy egyáltalán ez az egyetem megfelelő e,mert nincs akkora hírneve. Van aki tapasztalatból tud olyan egyetemt mondani,ahol indul ilyen képzés és nagyon jó? Vagy olyat ahol a szakács szakma után is hasznos lehet elvéezni! Úgy értem,hogy nem "fölöslgesen" végzem el azt az x évet rossz szakon! Inkább a gazdálkodás és menedzsment részét vagy a turizmus-vendéglátás részét kéne elvégezni?



2023. febr. 5. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
6%
Attól függ, KFC vagy McDonald's a vágyott leendő munkáltatód
2023. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!