Gábor Dénes Egyetem? :D

Figyelt kérdés

Valahogy rátaláltam a Gábor Dénes Egyetemre, és ahogy nézem indul néhány szakjuk állami ösztöndíjas formában is, és előző éveket elnézve eléggé alacsony volt a ponthatár a többi Budapesti egyetemhez képes így felkeltette az érdeklődésemet a mérnökinformatikus szakjuk.

Na DE, itt gyakorin egy pár jópár éves kérdés alatt elég rendesen le van pontozva az egyetem.

Mégis miért? A helyzet jelenleg is fennáll, még mindig relatíve komolytalan az egész? Milyen a diákélet és stb?



2023. febr. 8. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Én még akkor jártam és végeztem el amikor főiskola volt. A leírtakkal ellentétben nem volt egyszerű, 300-an kezdtünk és 9-en végeztünk az évfolyamomból. Lehet, hogy alacsony a ponthatár és látszólag mindenki bekerül, nem bekerülni a nehéz. Ellenben a munkaerőpiacon számíts rá, hogyha nulla tapasztalatod van akkor Te leszel az utolsó utáni akit alkalmazni fognak. Nagyon fontos, ha ez a terved, hogy itt tanulsz akkor még diákként igyekezz munkatapasztalatot szerezni, mert anélkül ezzel a papírral semmi esélyed sem lesz mondjuk egy BME-n végzettel szemben. Több évnyi tapasztalattal a hátam mögött is kaptam már meg egy interjún, hogy úgy hallottam ez nem a legjobb iskola. Ennek ellenére jópár ismerősöm van aki itt végzett és felsővezető pozícióban dolgozik.
2023. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem lehet komolyan venni ezt a bohócképző intézményt, mi nem is interjúztatunk itt végzett hallgatókat mert időpocsékolás, úgysem tud semmit.
2023. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Oké rendben köszönöm!

Ez eldőlt! :D

2023. febr. 9. 06:42
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
90es években a magas távokatatási létszám miatt terjedt el a rossz híre, azóta 100%ban átalakult és ugyanolyan mint a legtöbb budapesti egyetem csak könnyebb bejutni, kevesebb a matek egy elte-hez képest és több a gyakorlat IT-ból. Illetve nincs annyi épülete mint a többi egyetemnek ezért ha egyetemi életet akarsz buli, sport, kolesz akkor nem lesz jó, de ha a tanulás és gyakorlat érdekel akkor hajrá.
2023. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos nem ok nélkül pontozzàk le.
jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
#5 természetesen nem ok nélkül, mert ez az internet és eleve interneten terjedt el anno az egész... sokkal több ember van aki ez alapján ismeri mint aki elvégezte... szóval attól, hogy sokmindenki szerint kemény dolgok történtek Vietnámban aránylag kevesen harcoltak is ott, ezért ha arról tennénk fel kérdést, hogy milyen volt a vietnámi háború akkor sem az ott megfordultak fejtenék ki többségükben a véleményüket...
jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

A sor végén kullog ez a suli:)

De aki pusztàn ezt végezte, az érthető okokból védi, ezáltal önmagàt is :)

jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
#7 az összes magyar egyetem a békasegge alatt sem kullog nemzetközi viszonylatban szóval kb egyik sem ér semmit és többet számít 3 év tapasztalat mint bármelyi magyar egyetem...
febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%

Nem sikerült elvégezni semmit ugye ?:(


A GDE hazai viszonylatban is :)))


Azért lehet érezni, hogy ki végzett el egy komoly egyetemet és ki a tanfolyamos :)

Nálunk pl. olyan készségek kellenek, amiket csak úgy nem szedhetsz fel, ezért nem is veszünk fel tanfolyamosokat.

febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!