Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van aki a Gábor Dénes Főiskolá...

Van aki a Gábor Dénes Főiskolára jár/járt Bsc gazdaságinformatikus/ mérnökinformatikus képzésre?

Figyelt kérdés
Most fogok majd jelentkezni egyetemre/fősulira és érdekelne, hogy milyen a Gábor Dénes láttam sokan írtak róla rosszat de jót is láttam. Főként azok véleményére lennék kíváncsi aki oda jár/járt.

2022. jan. 30. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Kerüld el, szar.
2022. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem csak a közismerten jó egyetemekre kéne csak hagyatkozni, hiszen azok valamennyire jók, de nemzetközi viszonylatban még mindig elég rosszak.


Tehát milyenek lehetnek azok az egyetemek, amik otthoni kontextusban is rossznak számítanak?


Az ilyeneket messziről kerülnél, főleg azokat amik csak főiskolák.


Csak pár utcára van onnan a BME, ELTE és a duna túloldalán a Corvinus. Inkább azokat nézegetném a környéken.

2022. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
79%

Szia!


Én odajárok mérnökinfora.


Nekem egyéb okok miatt ez volt a legjobb megoldás, de ha van lehetőséged én is azt mondanám hogy OE, ELTE vagy BME.


Bár a rossz híre ellenére sok tárgyat jól tanítanak sajnos pont a főtantárgy, a programozás oktatása nagyon gyenge.(Bár cserélték a tanárt talán már jobb a helyzet).


Tehát itt hatványozottan igaz amit sokszor mondanak itt a fórumon is, hogy ha nem teszel bele nagyon sok időt suli mellett akkor bajban leszel később .


Ha van konkrét kérdésed még a sulival kapcsolatban írj nyugodtan.

2022. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 XX.XX válasza:
66%
Kerüld el messzire!
2022. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!