Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az egy éves természettudományo...

Az egy éves természettudományos mester utáni tanári képzések mennyire nehezek annak, aki nem tanárin volt korábban? Gondolok főként a tanári jellegű tárgyakra. Nehéz átállni vagy tanulható anyagok jellemzők?

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 12:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Akkor az szerencse, hogy van ilyen ismeretséged. :)


Összességében amúgy megérte szerinted? Mondjuk én azt látom baromi rossz az elhelyezkedési lehetőség bizonyos szakokon. A hivatalba meg nem vágynék hasonlóan gyenge pénzért.

2023. febr. 19. 20:46
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik tárgyam nyelv, így van több lehetőségem, de a bölcsészet területén csak a nyelvszakoknak van értéke szerintem. Az egyszakos diploma a term. tud-os területen azzal jár, hogy 1 iskolában nem biztos, hogy a kötelező óraszámot le tudod tanítani, mert alapból kevés az óraszám. Így pedig több állás kell. Kereslet van, de egyelőre nyilván fix tárgyakra pl. kémia, biológia stb.
2023. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!