Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik oldalról érdemes...

Melyik oldalról érdemes kidolgozni az érettségi tételeket?

Figyelt kérdés
2023. febr. 22. 06:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
85%
Milyen oldalról? Nincsenek tankönyveid?
2023. febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Olyan oldalt szeretnél, ahonnan kidolgozhatod a tételeidet, vagy olyat, ahol kész tételek vannak?

Mert, ha saját magadnak szándékozol kidolgozni, arra ott vannak a tankönyveid, azokból szokás tételeket írni.

Ha meg kész tételek akarsz a netről, akkor keresgesd csak meg magadnak a szükségeseket, legalább ennyi energiát feccölj bele.

2023. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂
2023. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem egy párszor de a végén sosem volt benne az a dolgozatban amiket én kiírtam
2023. febr. 22. 11:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekunk pl a netes tételeket egyik tanár se fogadja el mert a tankönyvben teljesen máshogy van. Tehát beszelhetsz te az ipari forradalomrol és a bankok és a hitelszervezetek helyzetéről ott ha a tankonyven meg az arisztokraták és a parasztokba mennek bele, hiába tudod magát az anyagot. Ezért nem fogadják el. Tankönyből tanuljal, az a tuti
2023. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Polgárosodás helyzete** nem ipari forradalom, bocsi már minden az emelt torin jár az agyam😭
2023. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nkp könyvünk van, de nem használjuk. A tanár külön csinál ppt, de nem küldi el.
2023. febr. 24. 06:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Órákon jelen voltál? Jegyzeteid vannak? Azok alapján is el lehetne indulni, ugyanis a tanár olyan témákról beszélt a 4 év alatt, amelyek az érettségi vizsga során is felmerülhetnek. Vagy jegyzeteid sincsenek, most kezded nulláról az egészet?? Úúúú, akkor nem irigyellek, keserves két hónap lesz...
2023. febr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek jegyzeteim, az utobbi 2 évet végig aludtam. De gyorsan tanulok ha érdekel vmi. Most az elöző érettségi feladatokat csinalom meg és utána olvasok az nkp ban, azoknak a témáknak. Hát ha elég annyi.
2023. febr. 24. 08:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Boronkay Szabolcs könyve csodákat tesz
2023. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!