Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudnék fiamon segíteni?...

Hogy tudnék fiamon segíteni? Leirok mindent őszintén nektek.

Figyelt kérdés

Kőművesként dolgozott, de szivbeteg lett, meg is műtötték. A szakmájához nem térhet vissza és semmilyen megterhelő fizikai munkát nem végezhet.

Mi ahol lakunk itt a közelben csak gyárak vannak ezért elvégezte a biztonsági őr képzést, most ebben dolgozik viszont itt meg egyik vagyonőr cégnél sem jelentik be rendesen. Ami meg azért rossz neki mert ha romlik az állapota akkor a minimálbér után fogják a táppénzt, rokkant nyugdijat neki kiszámolni.

Mondanám én neki tanuljon ilyen informatikát de hát tudjátok soha nem volt éles kés ő a fiókban, az iskolát is nagynehezen tudta elvégezni.


Ezek tudatában mit lenne neki érdemes elvégezni amit meg is tud tanulni meg nem is fizikai munka és meg lehet belőle élni Magyarországon? Aggódom érte, ha velünk történik valami mi lesz vele, hogy és miből fog megélni?


2023. febr. 22. 18:07
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
91%
portás meló nem jó?
2023. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
64%
Milyen a kézügyessége? Lehetne pl fogtechnikus.
2023. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg műszaki ellenőri, vagy valami építkezésen, gépészettel kapcsolatos szakma?
2023. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
67%
Jöjjönk hozzánk kamionozni.600 ezer az induló fizu 2 hét munka 2 hét pihenő.
2023. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
23%
Lehetne nehézgépkezelő, targoncás, ezeket viszonylag gyorsan, nem annyira drágán el tudja végezni.
2023. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
98%
Igen utolsó, egy szivbetegnek biztos megadja az üzemorvos az alkalmasságit és a munkáltató is kapokodni fog érte... Meg ugye ott aztán semmi fizikai munka nincs, ponyvázni sem kell, pótkocsit sem kapcsolni, kereket sem cserélni, ugye?
2023. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
16%
#6: Őszintén? Sejtelmem sincs. Nem dolgoztam még ilyenben. Nekem úgy rémlik, hogy nálunk a targoncások csak ülnek, és a gép dolgozik. Aztán hogy ezen kívül mit kell még, azt nekem nem kell tudni. Karbantartást a szakszerviz végez, őket én hívom ki, úgyhogy ez biztos.
2023. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
10%
Taxisnak jó lenne a leírtak alapján.
2023. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
89%
Ott meg kicsinálják az utasok idegi munka.Férjem taxis sokat panaszkodik hogy rosszak az emberek.
2023. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
27%
Woltnál nincs főnök havi 400k megvan és a szívének is jót tenne a sok séta.
2023. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!