Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudnék fiamon segíteni?...

Hogy tudnék fiamon segíteni? Leirok mindent őszintén nektek.

Figyelt kérdés

Kőművesként dolgozott, de szivbeteg lett, meg is műtötték. A szakmájához nem térhet vissza és semmilyen megterhelő fizikai munkát nem végezhet.

Mi ahol lakunk itt a közelben csak gyárak vannak ezért elvégezte a biztonsági őr képzést, most ebben dolgozik viszont itt meg egyik vagyonőr cégnél sem jelentik be rendesen. Ami meg azért rossz neki mert ha romlik az állapota akkor a minimálbér után fogják a táppénzt, rokkant nyugdijat neki kiszámolni.

Mondanám én neki tanuljon ilyen informatikát de hát tudjátok soha nem volt éles kés ő a fiókban, az iskolát is nagynehezen tudta elvégezni.


Ezek tudatában mit lenne neki érdemes elvégezni amit meg is tud tanulni meg nem is fizikai munka és meg lehet belőle élni Magyarországon? Aggódom érte, ha velünk történik valami mi lesz vele, hogy és miből fog megélni?


2023. febr. 22. 18:07
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
28%
Azért a hegesztés nem malterhordás.
2023. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Amíg valaki odahordja neked a hegesztendő cuccot, és amikor kész, odébb cipeli, addig valóban nem fizikai munka a hegesztés...
2023. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
78%
Hhhh...akkor legyen könyvtáros.....
2023. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
96%
Pizzafutár pl
2023. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem döntsön ő hogy mit szeretne hiába akarjuk mi ha nincs egyikhez sem kedve. Le kell vele ülni megbeszélni.
2023. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
86%

Én javasolnám a telefonos operátort.


En minőségellenőr vagyok (egy gyárban), jót mosolyogtam, hogy valaki szerint az nem fizikai munka. :) Az könnyű fizikai munka mert menni kell a gyártócsarnokokban ide-oda egész álló nap.. a gyártósorokon ellenőrizni kell a gyártást.. nem fog odajonni a munkadarab hogy hello meóskám, mérj meg..

szóval nálunk az könnyű vagy közepesen nehez fizikai munka. (nekem pl emelgetni is kell)


Hány éves amúgy?

2023. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

#20


Azért mert Édesapád felelőtlen volt azért nem kell mindenkinek annak lennie.

1000% megmondta neki az orvos ne végezzen egy infarktus után nehéz fizikai munkát!

2023. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
11%

#26


Remek ötlet! Aztán majd ha naponta ezer alkalommal küldik el a jó édes anyjába a "kedves" ügyfelek az pont "jót" fog tenni a szívének.

2023. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Security cégek van ahol bejelentenek. Én a Sion secnél melózok járőr vagyok távfelügyeletnél havi 300k a nettóm és be vagyok jelentve. Keressetek több céget a Valtonnál is játszik a bejelentés.
2023. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Targoncás és a kamionos igenis csinál fizikai melót is. Tudom, dolgoztam mindkét szakmában. Amúgy meg ha súlyosabb szivbeteg nem is fogja megkapni az alkalmasságit az üzemorvostól
2023. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!