Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Győrben van olyan csendes...

Győrben van olyan csendes hely ahova be lehet ülni tanulni?

Figyelt kérdés

Nem győri vagyok és sokáig a városban kell maradnom.

Könyvtárakra gondoltam, de nem tudom hogy ingyenes-e vagy hogy szabadon be lehet-e menni. Pontosabban olyan hely, ahol nincsenek sokan, csendes, ingyenes és 2 óra időtartamban tartózkodhatok. Gondolom nincs ilyen hely, de ha van, írjatok. Köszönöm.



2023. febr. 22. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
64%

Be lehet menni, latogatoi jeggyel. Nem tudom hogy ott milyen konyvtar van, keress ra a neten, biztos ki lesz irva az ar, de fel is lehet hivni oket indulas elott.


Amugy nem kell nagy osszegre gondolni, ha fizetni is kell erte, par szaz forint lehet, mar ha nem ingyenes. Mert sok konyvtarba ingyenesen is bemehetsz.

Es termeszetesen barki mehet.


De olyan nincs, hogy beulsz mondjuk egy kavezoba 2 orara es egy kavet se veszel. Jo ido eseten esetleg valami parkba is elmehetsz, leulsz egy padra.

2023. febr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!