Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ötvenhez közeledve érdemes...

Ötvenhez közeledve érdemes belevágni valami új szakma elsajátításába?

Figyelt kérdés
Eddig kereskedelemben dolgoztam, de szívesen tanulnék valami újat. Olyat, amivel nyugdíjas koromig, vagy akár tovább is dolgozhatnék. A hegesztés nagyon érdekel, a fával kapcsolatos munka is. Amatőr szinten mindkettővel foglalkoztam már. Igazából minden érdekel, csak ne üldögélős munka legyen. Tehát érdemes még ilyen korban váltáson gondolkodni?
2023. febr. 25. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell egy évtized az elsajátításához, miért is ne! Ha van rá időd, és tudod finanszírozni a tanulmányokat meg még tetszik is, bele kell vágni!
2023. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármikor érdemes, amikor úgy érzed, hogy ezt szeretnéd tenni, és normál esetben van az embernek 50 évesen még jó pár éve, amit munkával kell töltenie, szóval miért ne lenne érdemes belevágni?
2023. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni SOHA nem késő!
2023. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egy kis aggodalom van bennem, de belevágok. Már csak azt kell eldöntenem, hogy mibe.
2023. febr. 25. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelenelg 65 a nyugdijkorhatar, kitudja, hogy addigra mennyi lesz. Sztem aki 50 évesen tanul valamit meg annak is lesz ideje bőven dolgoznia benne. Egyebkent pusztán érdeklődés alapján is érdemes tanulni csak több lesz vele az ember. Plane ha hobbikent dolgozik vele otthon
2023. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most 46 évesen megyek egyetemre. Imádom a szakmám, csak sok a stressz. Viszont szívesen oktatnám, és adnám át a tudásom, kicsit nyugodtabb körülmények között. Úgyhogy kell egy szakirányú diploma.
2023. febr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!