Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ingatlanokkal szeretnék...

Ha ingatlanokkal szeretnék foglalkozni, akkor milyen képzéseket érdemes elvégeznem a kellő tudás elsajátításához?

Figyelt kérdés

A fő célom egyelőre az lenne, hogy értsek az ingatlanokhoz: állapotának felméréséhez; eldönteni például, hogy ez jó helyen van e vagy sem; tudjam hogyan kell megfelelően eladni, vagy éppen venni egyet, hogy ne bukjak, vagy nyereséges legyen.

Abszolút nem vagyok képben a témában, és olvastam olyan szavakat mint ingatlanértékesítő, közvetítő, vagyonfelmérő...

Kérnék egy kis iránymutatást ezzel kapcsolatban.


2022. ápr. 3. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dolgozni egy ingatlanoshoz es alulról kezdve betanulsz..
2022. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de sajnos nincs rá lehetőségem, mert más szakmában dolgozok jelenleg, és az élethelyezembe nem fér bele egy ilyen váltás.
2022. ápr. 3. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Es akkor hogy ferne bele vmi hosszabb képzés?
2022. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Normál munka után/hétvégente. Ahogy minden felnőttképzés zajlani szokott.
2022. ápr. 4. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!