Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítene valaki? Teljesen...

Segítene valaki? Teljesen elvagyok bizonytalanodva!

Figyelt kérdés

11.-es gimnazista vagyok és leginkább az a problémám hogy fogalmam sincs hogy hogy hol és mit tanuljak tovább!:S

Főiskola vagy egyetemen szeretnék mindenképpen, mivel nem vagyok egy rossz tanuló, elmúlt 2 évben is az átlagom 4,5 felett volt/Vidéki gimnázium/!Sok minden érdekel , több tantárgy is van amivel szeretek foglalkozni mint pl: a magyar vagy a földrajz ami a választott tantárgyam, emellett a német , ami az első számú nyelv de szeretem még a történelmet de főként a matematika ami vonz!nem vagyok egy tipikus matek zseni a geometria és a gráfok az ami nem nagyon megy meg nem is szeretem de a többi anyagrész főként a számolásos ,egyenletes feladatok nagyon mennek és szeretem is!fakt gyaránt is akartam a matekot de kevés létszám végett ez a fakt nem indult:S!helyette maradt a német és a földrajz amikre járok is!olyan szakma érdekel amivel esetleg banknál vagy polgármesteri hivatalnál vagy az APEH-nál el tudok helyezkedni!valami gazdaságtudományi szakot kellene választanom de így fakt nélkül hogy nem lesz lehetőségem akár emeltet írni nagyon kevés a lehetőségem!Mindenképp a matek és a történelem az a két tantárgy amiből nagyon jól kell érettségiznem és talán nem ártana egy nyelvvizsga is németből/középfokú/ de nem tudom hogy mire számítsak sokan azt mondják olyan mint az érettségit írnék!A mérnök és az informatikai szakok a keresettek tudom de angólt nem tanulok és biológiát is rühellem!

Mit tegyek milyen szak volna a nekem való amivel lehet keresni valóm , töri faktra van lehetőségem de sok gazdasági szakhoz főként a matematika kell utána csak a töri vagy más tárgy..!Mit ajánlatok hogyan tovább? Előre is köszönöm a válaszokat 16/F


2010. okt. 5. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Pénzügy számvitel alapképzés főiskolán az lenne a neked való ott kell is a matekot használni rendesen..

Ezzel bankban Apehnál hivatalokban simán el tudsz helyezkedni mivel pénzügyesekből soha nincsen túl sok és keresett szakma.Ez talán a közgazdasági szakok közül a legnehezebb de egyben a leghasznosabbnak is tartott.Ha ezt elvégzed akkor a jövőben nem lesznek munkanélküliséggel problémák.


Én magam is közgazdasági szakra járok (gazdálkodás és menedzsment) és nagyon jó.


Felsőoktatási intézményből pedig javaslom a BGF-et és Corvinust.

2010. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!