Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező biológia BSC képzés...

Levelező biológia BSC képzés magyarországon jelenleg (poszt covid) online formában történik?

Figyelt kérdés
elsősorban ELTE és SZTE-n érdekelne. én Most levelezőn csinálok egy másik szakot, ami teljesen átkerült az online térbe, és kiváncsi lennék, hogy vajon a biológiával is hasonló e a helyzet.

2023. márc. 22. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal az ELTE-n egyáltalán nincs levelezőn biológia.
2023. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazad van, EKE-t olvastam ELTE-nek. Akkor a kérdés továbbra is áll, csak nem az ELTE vonatkozásában :)
2023. márc. 22. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az SZTE honlapján az órarend alapján a nagy része online van, csak néhányszor kell bemenni. Remélem jövőre is így lesz, mert oda akarok menni.
2023. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudsz erről linket küldeni légyszi? mert a tantervben én nem látom az "online" jelzést (valszeg én vagyok a vak :) )
2023. márc. 23. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tessék: [link]
2023. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!