Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tippek, ötletek, merre érdemes...

Tippek, ötletek, merre érdemes tovább tanulni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elsődlegesen az orvosi érdekelne, de elég magas a ponthatár és attól félek, hogy nem vesznek fel.

Valami olyat szeretnék, amivel munkát is találok után, tehát nem -szabad bölcsészetre és társaira gondolok- (megbántani nem szeretnék ezzel senkit, de 7 ismerősöm is ott végzett és munkanélküliek.) Szóval valami bioszos vonal érdekelne inkább. Gondoltam még a gyógytornászra, laborasszisztensre, genetikusra, kertépítész mérnökre (ez inkább külföldön)


2010. okt. 7. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
SZTE orvosi kara megvalósítható, a képzés nagyon jó, és a ponthatárok is elég emberiek, keress utána. Nem mellesleg nagyon jól el tudsz helyezkedni akár itt is, de külföldi lehetőségek is nyitva állnak. Igaz, eredetileg én sem ide akartam jönni, de most már nem cserélném el.
2010. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Elsődlegesen az orvosi érdekelne"

Akkor tegyél érte. Nem egy olyan ember van, akit nem vettek fel elsőre. Amúgy sem lehetetlen elérni:) Ne add fel az álmaid, mert utána csak szenvesz miatta.

2010. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvos, fogorvos, biomérnök, gyógyszerész (ezzel is nagyon jól el lehet helyezkedni külföldön).
2010. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!