Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megeri vagonak...

Szerintetek megeri vagonak tanulni úgy hogyha nincsen tvs ismerősöm?

Figyelt kérdés
Igazabol egyetemre szeretnék menni de ha nem vesznek fel tervben van egy vago felnőttkepzes elvégzése, szeretem az infót, bár tudom ez nem elég. Alapvető programokat ismerek youtuberol, de nem mentem bele bonyolultabban. A tv-ben szeretnék inkább elhelyezkedni majd vele, ha erre sodor az élet de senkit nem ismerek aki tvs kozszereplo lenne, így is van esélye vagy értelme?

2023. ápr. 24. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly a mozgóképes filmvágás szak 7 fővel indult el a Színház- és Filmművészeti egyetemen. Ha minden évben átlagosan 7 új szakember végez vágóként, miközben a magyarországi filmgyártás évente nagyjából 10 játékfilmet és néhány szappanoperát produkál, akkor ebből felmérheted, hogy az elhelyezkedési esélyek sajnos nagyon rosszak.
2023. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi:( sorozatokkal is ugyanez a helyzet?
2023. ápr. 25. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!