SZTE vagy BME GTK?

Figyelt kérdés
Mindkét szakon a gazdálkodás és menedzsment szakot jelöltem meg magyar nyelven, de nem tudom, hogy melyiket tegyem előbbre. Első helyre a Corvinust tettem, szintén gazdmen, illetve pénzügy számvitel szakkal, de ha ide nem vesznek fel, nem tudom, melyik legyen utánna. (Budapesten lakok, de vajdasági magyar vagyok, így mindkét város közel áll hozzám.)

2023. ápr. 30. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

BME.


Bármit csinálsz Budapesten könnyebb elhelyezkedni, főleg igaz ez a BME/Convinusra, hiszen körbe veszik őket a nagy multik és rengeteg +100 fős "kicsi" magyar cég is.


Tehát mindenképpen BMEre mennék szívesebben a helyedben, ha az SZTE/BME között kell választani.

2023. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is BME, bár a másik egyetemnek sincs rossz híre, szóval nnem kell majd sírnod egyik diplomád miatt sem, hogy nem kapsz majd állást :)
2023. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!