Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-felvin mikor fogadják el a...

E-felvin mikor fogadják el a módosításom/kizárásom?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem volna tanár lenni és meg is jelöltem két helyet, de mióta a státusztörvény kilátásba került, rájöttem, hogy mégse vagyok ennyire elkötelezett. És nem tudok már abban sem bízni, hogy 5 év múlva, mire végzek jobb lesz a helyzet.

Kizártam a két felvételi helyemet, hogy majd pótfelvételin új szakot tudjak megjelölni, azonban már 2 hete, hogy nincs elfogadva a kérvényem. Mennyi időt kell várni rá?



2023. máj. 5. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Nem is lesz jobb, mire végeznél. Én most végeztem tanári szakon. Imádtam az első 3 évet. Júliusban kapom meg a diplomám, de amin keresztülmentem az elmúlt két évben, senkinek nem kívánom. Egy percet se fogok közoktatásban tanítani.

Szerintem írhatnál emailt is, vagy nem tudom van-e telefonszám megadva az oldalon, de szerintem mindenképp kérdezz rá. Aztán sok sikert majd a pótfelvételihez!

2023. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-es: köszönöm szépen az őszinteséget! Nagyon sajnálom, hogy te is így érzel :/ pedig én is mindvégig erre készültem és nagyon sokat tájékozódtam. Még sokáig azt is reméltem, hogy az osztatlan rendszer a gyakorlatiasság miatt többet fog adni mint az előtte lévő képzési rend. De jelenleg úgy értem nem éri meg ezt tanulni. Max ha változik valami akkor elvégzem később, évek múlva levelezőn.
2023. máj. 5. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre készültem:D gondolj bele, amikor 10 év után kell feladnod egy identitást, mert látod, hogy semmi értelme nincs.
2023. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!