Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Írásbeli Érettségire ki kell...

Írásbeli Érettségire ki kell öltözni?

Figyelt kérdés
Ti ingbe mentek?

2023. máj. 6. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki illik öltözni.
2023. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én pólóban meg sima farmerben tervezek és nem tudom miben kell
2023. máj. 6. 19:32
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
nem kell kioltozni, kenyelmes kulturalt viselet , viszont iskolankent eltero lehet a kovetelmeny, egyszerubb ha megkerded :)
2023. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy fehér rövid ujjú ünneplő ingben mentem, meg egy sötét nadrágban, arra már nem emlékszem, hogy farmer volt-e, vagy valami más anyagú.
2023. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Illik normálisan felöltözve menni, igen. Ha nem is egészen ünneplőben, de a hétköznapinál azért elegánsabban. A farmer + póló gáz lenne.
2023. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Most nem azért, de nem bírod ki azt a 3 órát ünneplőben? ...


Eléggé prosztó dolog nem kiöltözni az érettsgire.

2023. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt, aki világos kék farmerban ment, illetve egy egyszerű pólóban... nagyon kitűnt a tömegből, a legtöbben azért kitudtak szebben öltözni. Szerintem nem illik kék farmerban menni és pólóban. Ha nincs más, akkor a fekete farmer is jó, illetve egy ing, de szerintem semmiképp se sima kék farmerban és pólóban menj, hanem akárcsak egy kicsit legyen elegánsabb.
2023. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Én is azt gondolom hogy utcai ruhában tiszteletlenség megjelenni.

Nem biztos hogy a nagyestélyi a jó választás, de tessék szépen megadni a módját, ha nappalin, ha levelezőn végeztél, az életed egyik fontos eseménye ez.

2023. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk fehér ingben és fekete szoknyában/nadrágban KELLETT lenni. Mindenkinek.
2023. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

egy sima póló szerintem kevés, ennél jobban fel kell öltözni. Egy sima fekete farmer okés, de szerintem másmilyen nem.

Fiú vagy? Lányoknál ha nem is ing, egy fehér blúz vagy valami elegánsabb fehér felső is okés.

2023. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!